Samsung Fellow Apple Patent Foe ile Deal Strikes

By | 20 Nisan 2014

 

Samsung Fellow Apple Patent Foe ile Deal Strikes

Samsung Fellow Apple Patent Foe ile Deal Strikes

Bugün uluslararası teknoloji haberleri: Samsung gibi, Apple ve patent anlaşmazlıkları ile bir geçmişi var, bir firma ile bir anlaşma sağladı. Ayrıca: Hollanda bir Glow-in-the-karanlık karayolu testleri;Alibaba IPO dosyalama önümüzdeki hafta gelebilir;Facebook ve Avrupa’da bir para transferi hizmeti başlatmayı planlıyor.

Samsung, Apple uzun zamandır patent düşmanı olacak İsviçre Federal Demiryolları, başka ortak – olası – Apple patent düşmanı.

Anlaşma kendisi çığır olmasa da – Samsung 30.000 mobil cihazlar ile devlet demiryolu şirketi tedarik edecek – her iki taraf Apple ile olan kavgalı plan verilen ilginç.

Avrupa ve Avustralya ve ABD’de, savaşlar kendilerini reklam nauseum üzerinde taşımak gibi görünüyor çünkü bir parçası (ve – Apple ile Samsung’un mahkeme savaşlar reklam nauseum belgelenmiştir yine ABD’de ).

İsviçre tren durum, ancak, kesinlikle benzersiz oldu: Şirket Apple’ın iOS 6 bir ihlal 2012’nin sonbaharında iddia saatler için markalı design İsviçre tren istasyonlarında. IOS saat tasarımı çok 1944 yılında oluşturulan demiryolu operatör tasarımı gibi sadece biraz baktım siyah ve kırmızı eller özellikli.

Kısa bir süre sonra, Apple bir anlaşma müzakere şirket coveted clockface kullanmak için etkin;terimler gizli tutulmuş. IOS 7 çıktı zaman, clockface gitmişti.

Hollanda Glow-in-the-Dark Testleri Yollar

Para ve enerji tasarrufu için – ve belki de aynı anda serin bir şeyler yapmak için – Hollanda böylece gereksiz streetlights render, Glow-in-the-karanlık karayolunun 550 metre uzunluğunda duyurdu. Yol bir “foto-Luminizing” tozu içeren boya ile kaplı. Sonra toz gündüzleri ücretleri ve sekiz saat boyunca geceleri yeşil bir ışıltı yayar.Proje Hollandalı mühendislik firması ve interaktif bir sanatçı, Daan Roosegaarde arasındaki işbirliğinin sonucudur. “Bu yol güvenliği ve bir daha kendine sürdürülebilir ve daha interaktif dünyayı öngören hakkında,” Roosegaarde BBC söyledi.

Alibaba IPO Dosyalama Sonraki Hafta gel Verebilir

Çinli e-ticaret devi Alibaba Reuters tarafından belirtilen kaynaklara göre, önümüzdeki hafta kendi Amerika’da halka arz için prospektüs dosya olabilir. 2012 yılında Facebook’un 16 milyar dolarlık rekor daha büyük – IPO büyük-hiç bir teknoloji şirketi için olması bekleniyor. Spekülasyon herhangi bir yorum vardı Alibaba, bu zaman geçen ay dalgalar yapılan planları açıkladı Hong Kong değil New York Borsası’nda listelemek için, ve.

Facebook AB Para Transferi Hizmeti için Preps

Facebook kullanıcıların ağ ile para saklanması veya online ürün satın almak için fon kullanma seçeneği vererek, Avrupa’da bir para transferi hizmeti başlatmayı planlıyor. İrlanda Avrupa’daki üssü olarak, şirket göre, nakde dönüştürülebilir dijital kredi vermek için sağlayacak “e-para” statüsü için yeşil ışık arayan Guardian . İrlanda’da onay alırsa, Facebook tüm 28 Avrupa Birliği üye ülkeleri genelinde yeşil ışık olurdu. Facebook, zaten insanlar Farmville veya Candy Crush Saga gibi uygulamalar içinde güzellikler satın almak için sosyal medya sitesini kullanabilirsiniz ABD’de, para transferleri kolaylaştırır.Onun parçası için, Facebook, yüzde 30 kesim alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir