Evde Çocuk Bakmak – Evde Bebek Bakıcılığı İle Ek Gelir İmkanları

By | 18 Mayıs 2014

Evde bebek bakmak, evde bebek bakmak istiyorum, yapılacak iş imkanları, evde yapılabilecek ek işler, evde çocuk bakarak para kazanma, Evde çocuk bakmak.

Her geçen gün iş imkanları biraz daha zorlaşmaktadır. Tabi böyle olunca da yapılacak iş imkanları da azalmaktadır. Masa başı iş için istenen kriterlerde zorlaşmaktadır. Üniversite mezunları bile boşta kalmaktadır. Bir ailede tek kişinin para kazanması artık yetersiz olduğundan evde boş vakitlerini değerlendirmek isteyen bayanlar iş fikirleri aramaktadır. Bizde sizler için evde yapılabilecek ek işlernelerdir araştırıp sizlerle paylaşmaktayız. Bu yazımızda evde çocuk bakarak para kazanma yollarını anlatacağız.

evde-bebek-basfkiciligi

Artık ailelerde iki tarafta çalışmaktadır. Bayanların çalışması da evde çocuklarının boş durmasına ve bayanların akıllarının çocuklarında kalmasına neden olmaktadır. Bazı çocukların yaramazlıkları da aşikar olduğundan dolayı kendilerine zarar verebilirler korkusu yüzünden aileler çocuklarını kreşe yada ana okullarına göndermek zorunda kalmalarına sebep olmaktadır. Tabi kreşlerin ve ana okullarının fiyatlarının oldukça yüksek olması ailelerin başka yöntemleri aramaya mecbur etmektedir.

Bu yüzden aileler evde iş imkanı arayan bayanlara çocuklarını teslim ederek hem içlerini rahatlatıyorlar hemde fazla para yerine daha az para vererek daha rahat olmalarına sebep oluyor. Sizde evde çocuk bakarak para kazanmak istiyorsanız eğer bu yolla aylık hatırı sayılır bir para kazanabilirsiniz. Evde çocuk bakmak çok kolay olabilir ama bazı zorlukları ve riskleri vardır çocuklar zarar görebilir yada evde ki malzemeler zarar görebilir böyle bir durumda hem siz hemde aileler problem yaşayabilir.

Evde Çocuk bakarak nasıl para kazanacağım

Evde çocuk bakmak istiyorsanız eğer çevrenizde ki insanlara bu işle uğraştığınızı ve onların çevrelerinde böyle aileler varsa yardımcı olabileceğinizi söyleyerek kendi reklamınızı yapınız. Çevrenizde bulunan çalışan ailelerle konuşarak çocuklarına bakabilirsiniz. Bunun dışında kreş yada ana okulunda çalışan öğretmenlerle anlaşarak kayıt yapmak istemeyen aileleri sizlere yönlendirmelerini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında alt kısıma yorum yaparak yaşadığınız ili ve iletişim bilgilerinizi vererek ailelerin sizinle sitemiz üzerinden iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir