Eve Boncuk İşi Veren Firmalar

By | 17 Mayıs 2014

Eve Boncuk İşi Veren Firmalar 2014 Evde çalışarak ek gelir getiren pek çok iş var. Evde yapılacak, el becerisi gerektiren işlerden birisi de…

Eve Boncuk İşi Veren Firmalar

Eve Boncuk İşi Veren Firmalar

Eve Boncuk İşi Veren Firmalar 2014

Evde çalışarak ek gelir getiren pek çok iş var. Evde yapılacak, el becerisi gerektiren işlerden birisi de boncuk işlemesidir. Evde boncuk işi yaparak para kazanan çok sayıda kadın bulunuyor. Evde yapılan çeşitli boncuk işleri bulunuyor. Takı tasarımı için boncuk işinde evlerde çalışan kadınlara boncuk kolye, yüzük, bileklik dizilmesi veriliyor. Takı olacak boncuklar ve diğer aksesuarlar numune ile birilikte evlere dağıtılarak verilen tarihte iş teslim alınıyor. Evde boncuk işleme işini öğrenmek için belediyelerin düzenlediği kurslara katılmak faydalı olacaktır. İstanbul’da İsmek boncuk işleme, takı tasarımı ile ilgili ücretsiz kurslarla birçok kadını meslek ve iş sahibi yapıyor. Halk eğitim merkezlerinde de bu tür kurslar bulunuyor. İsmek açtığı bu kurslarla ile hem bayanların meslek öğrenmelerini hem de para kazanmalarına katkıda bulunuyor. Evde Boncuk işlemesi triko ve abiye giysiler üzerine de oluyor. Tekstil firmalar evden çalışmak isteyen kadınlara malzemeyi götürüp teslim ediyor. Kadın giyim eşyaları, gelinlik, nişanlık gibi abiyelerde el emeği ile boncuklarla, pullar ve pulyatlarla işleniyor.

Evde boncuk işi veren firmalar evden çalışan ekip kuran kadınlarla iletişim kuruyor. Akrabalardan ya da komşulardan oluşan ekipler daha hızlı iş teslim ettikleri için tercih ediliyor.

Evde boncuk işi yapmak isterseniz tek yapmanız gereken yorum bölümümüze yorum bırakmanızdır. Yorum yaparken lütfen adınızı, soyadınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız. Ancak kötü amaçlı kullanımlara yol açmamak için telefon numarası bırakmamanız rica olunur. İşveren firmalar sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir.

Kaynak: iskur.us

One thought on “Eve Boncuk İşi Veren Firmalar

  1. Yagmur

    Ankarada otruyorum. Evde boncuk isiyle ugrasiyorum irtibata gecin

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir