Sosyal Medya İnternet Teknoloji

By | 15 Temmuz 2014

Sosyal Medya alanlarında kendini kanıtlamış kendi bünyesindeki çalışanları ile gerçektende başarıya adım adım ilerleyen Teknoloji ve İnternetkonularına odaklı webduzzi.com sitesi hızlı bir şekilde internet dünyasında yayılmaya devam ediyor.

Kendine öz ve has yazılarıyla dikkat çeken webduzzi sitesi gerçektende insanlara her türlü konularda bilgi sunmakta,site içeriğinde worldpress konularından tutun teknoloji,internet,seo,sağlık,sinema,müzik,video,eğlence ve birçok kategori altında yazılar yayınlamaktadır.İncelemelerimiz karşısında aldığımız izlenimler gerçektende internet dünyasında bukadar kategori altında makaleler yazan çok nadir siteler olduduğur.

Genelde blog sayfaları açılır bir hevesle sonra aradan zaman geçtiktçe tek tek kapanmaya başlar,yada çöp siteler haline gelirler.Ayakta kalanlar ise insanlara sağlıklı bilgiler sunmaya devam eder bu bilgiler doğrultusunda insanlarda aradığını webduzzi.com sitesi gibi sitelerde rahatlıkla bulabilirler.

Araştırmacı tarafım internet dünyasını analiz ettiğinde webduzzi gibi blog sitelerin azaldığını göstermekte,yada açılan sitelerin tek tek yok olduğunu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir